Práce na zakázku

Nevybrali jste z nabízeného zboží přesně to, co hledáte? Zaujala Vás barevná kombinace, ale ne tvar nebo naopak? Neváhejte nás kontaktovat a můžeme se domluvit na Vašem přání. Po domluvě je možné objednat Vámi vybranou látku/přízi, najdeme optimální řešení Vašeho požadavku a výrobek upravíme podle Vašich představ. Postup u zakázkových prací je následující :

1. vybereme materiál. Většinou necháváme výběr na zákaznicích, skladem máme spíš menší množství, nekupujeme víc než na jeden kus. Obdržíte tedy fotografie toho, co máme k dispozici ihned a pokud to pro Vás nebude "ono", společnými silami vybereme to, co Vám bude vyhovovat. Výběr materiálu je jeden z hlavních důležitých faktorů.

2. výběr tvaru. Zde bychom doporučili nahlédnout do nabízeného nebo již prodaného zboží. Není problém udělat úpravy přímo na míru - kapsy navíc, bez kapes, ucho dlouhé dle Vašich potřeb, podšívku s různými přihrádkami, karabinku na klíče, k čepici bambuli, etc.

3. S prací začínáme, s ohledem na další zakázky, max. do týdne. Pokud se materiál bude objednávat, je potřeba počítat s dodací lhůtou 2 - 3 týdny.Start Accepting Credit Cards For Your Business Today!