O nás

Ručně vyráběné zboží vznikající pod značkou Ghendess od roku 2012 je šité, pletené a háčkované, specifické svým zpracováním, kombinací různých materiálů a praktičností. Základním stavebním kamenem naší tvorby jsou kabelky a tašky, které jsou beze sporu nedílnou součástí nejen každé ženy, ale i mužů a dětí. Dále šijeme obaly na knihy a diáře, kosmetické tašky, peněženky, doplňky do Vašeho domova a drobnosti pro děti. Z přízového sortimentu jsou to čepice, nákrčníky a bezprstové rukavice. Velký důraz klademe nejen na výběr používaných materiálů, který pečlivě vybíráme u ověřených dodavatelů, ale i na jedinečnost a nápaditost každého kousku.

Poštovné

Česká pošta/doporučené psaní/platba předem na účet - 55,- (při objednávce do 760,-)

Česká pošta/doporučené psaní/dobírka - 90,- (při objednávce do 760,-)

Česká pošta/Balík do ruky/platba předem na účet - 125,- (při objednávce nad 760,-)

Česká pošta/Balík do ruky/dobírka - 155,- (při objednávce nad 760,-)

Zásilkovna/platba předem na účet - 65,- (objednávka do 5.000,-)

Zásilkovna/dobírka - 80,- (objednávka do 5.000,-) !! Pokud se Vám v souhrnu objednávky zobrazí vyšší částka za dobírkový poplatek, tak bude upraven v povrzovacím emailu!!

Pro zákazníky ze Slovenska:

své objednávky nám prosím zasílejte emailem na ghendess@gmail.com. Poštovné je od 4 € do 6 €, dle velikosti zásilky.

Dodací lhůta:

zboží odesíláme zpravidla do 2 pracovních dnů, obaly na očkovací průkazy do 5 pracovních dnů. Obaly šiji po přijetí objednávky, případně po přijetí platby na účet, a to v pořadí, v jakém přijdou. Pokud by měla být dodací lhůta z jakéhokoli důvodu na naší straně delší, budeme Vás informovat emailem nebo telefonicky.

 Start Accepting Credit Cards For Your Business Today!